Göm menyn

Medarbetare vid enheten för Matematik, ITN

Enhetschef

George Baravdish
Telefon: 011 - 36 3118
Kontor: Spetsen 5206

Administratör

Åsa Dahl
Telefon: 011 - 36 3480
Kontor: Spetsen 5208

Kontaktuppgifter till alla medarbetare
Namn Tjänstetitel Rum Telefon Epost
Claes Algström Universitetsadjunkt SP5204 011-36 3632 claes.algstrom@liu.se
George Baravdish Biträdande professor SP5209 011-36 3118 george.baravdish@liu.se
Åsa Dahl Institutionsadministratör SP5208 011-36 3480 asa.dahl@liu.se
Mikael Hansson Universitetsadjunkt SP5213 --- mikael.hansson@liu.se
Peter Holgersson Universitetsadjunkt SP5212 011-36 3461 peter.holgersson@liu.se
Michael Hörnquist Professor TP6168 011-36 3381 michael.hornquist@liu.se
Tomas Johansson Universitetslektor SP5204 --- tomas.johansson@liu.se
Zhuangwei Liu Universitetslektor SP5211 011-36 3321 zhuangwei.liu@liu.se
Krzysztof Marciniak Universitetslektor SP5207 011-36 3320 krzysztof.marciniak@liu.se
Martin Nyberg Doktorand SP5214 011-36 3104 martin.nyberg@liu.se
Natalia Oksimets Universitetsadjunkt SP5205 --- natalia.oksimets@liu.se
Berkant Savas Universitetslektor SP5209 011-36 3112 berkant.savas@liu.se
Olof Svensson Universitetslektor SP5210 011-36 3264 olof.svensson@liu.se

 


Sidansvarig: george.baravdish@liu.se
Senast uppdaterad: Tue Oct 02 10:53:41 CEST 2018